Najstarsze artykuły

Idealny dodatek, czyli kolczyki srebrne

Idealny dodatek, czyli kolczyki srebrne

Data: 17-Sierpień-2013

Kochamy biżuterię, a zwłaszcza kolczyki srebrne. Z łatwością ulegamy ich czarowi i w sklepie sięgamy po kolejną parę. W końcu zdajemy sobie sprawę z tego, że kolczyki srebrne są dominującym dodatkiem w naszym sekretarzyku. I tak właśnie być powinno. Dlaczego. Bo kolczyki srebrne idealnie dopełniają każdą kreację wieczorową, każdy strój codzienny.


Pamiętajcie tylko o tym, że…

Pamiętajcie tylko o tym, że podobnie jak codzienna garderoba, również biżuteria ulega transformacjom z sezonu na sezon. Jeszcze nie tak dawno nosiłyśmy kolczyki srebrne w postaci dużych kół. Dziś musimy z nich zrezygnować, no przynajmniej na jakiś czas. W tym sezonie bowiem najmodniejsze są kolczyki srebrne długie i wiszące, najlepiej takie sięgające ramion. Im dłuższe, tym lepiej. Dobrze też, by wybrane przez was kolczyki były skromne i stonowane, bo właśnie takie wyznaczają zimowe trendy. Klasyczna prostota tak naprawdę nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego też biżuteria utrzymana w tym charakterze okazuje się być najlepszą inwestycją.

kolczyki srebrne

Foto: www.bizeo.pl

kolczyki srebrne

Foto: www.yes.pl

Modne są zarówno subtelne sopelki, jak i…

Modne są zarówno subtelne sopelki, jak i cienkie niteczki. Modne są proste łańcuszki spływające aż do ramion i płaskie blaszki. Bez wątpienia pokochacie te nowe trendy w biżuterii i będziecie z ich pomocą tworzyć nietuzinkowe, interesujące stylizacje.

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>